Nederlands English

INSTELLINGEN

Amsterdam Academy of Architecture
Academie van Bouwkunst Arnhem
Technische Universiteit Delft: faculteit Bouwkunde
Technische Universiteit Eindhoven: faculteit Bouwkunde
Academie van Bouwkunst Groningen
Academie van Bouwkunst Maastricht
Rotterdamse Academie van Bouwkunst
Fontys Academie voor Architectuur en Stedebouw, Tilburg
Wageningen Universiteit en Researchcentrum, landschapsarchitectuur

STUDIERICHTINGEN

A = Architectuur
S = Stedenbouw
L = Landschapsarchitectuur


Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture
Waterlooplein 211 / 1011 PG / Amsterdam / Netherlands
www.academyofarchitecture.nl / info@bwk.akh.nl

: A Sense of Home - Patrick Roegiers
: Achterhuis - Paul Kuipers
: Nature Is Under Your Feet - Charlotte van der Woude
: The Battle of Amsterdam - Andreas Mulder
: Liquid Land - Anne Nieuwenhuijs
: From One Room to Another - Christiaan Schuit
: Towards a Happier Havana - Iruma Rodríguez Hernández
: Un-United Nations Headquarters - Lesia Topolnyk
: Flowing Force - Mirte van Laarhoven
: Dutzendteich - Brigitta van Weeren
: Home of Legends - Dafne Wiegers
: About Walls and Other Freedoms - Annette Bos
: House of the City - Ramon Scharff
: New Life for Death - Michael van Bergen
: Marcy Houses - Hans Maarten Wikkerink
: A Journey for All Time - Sweder Spanjer
: Pairi Dæza - Milad Pallesh
: Tweede Natuur - Hannah Schubert
: Common Ground Belfast - Gert-Jan Wisse
: Re.Claim - Yuka Yoshida
: Destination Sloterdijk - Iris Wijn
: Rooting - Bart van der Salm
: A Front for the Back - Ivar van der Zwan
: Bayt - Abdessamed Azarfane
: The Peninsula Rediscovered - Adriaan Aarnoudse
: Articulating the Surroundings - Anne Dessing
: Salt Crystals - Marit Janse
: The Necessity of Ruins - Claire Laeremans
: Pas-de-deux - Tara Steenvoorden
: Reversed Boogie Woogie - Donna van Milligen Bielke
: Zutritt Verboten - Ricky Rijkenberg
: Sous le Sable - Anna Allis
: 1 Villa for 3 Widows - Pieter de Bruyn Kops
: Space in Four Parts - Kim Verhoeven
: Hometown Glory - Herman Zonderland
: The Hermitage of Tubbergen - Ard Hoksbergen
: Tempelhof - Jan Martijn Eekhof
: Child night care centre - Thomas van Nus
: Deventer Reloaded - Gregor van Lit
: The school - Anna Borisova
: Westpoort Thermae - Jeroen Atteveld
: Dynamic Living in a Changeable Landscape - Eline Keus
: Temporary Stay on Neeltje Jans - Wouter de Haas
: The Hidden City - Marijke Bruinsma
: Public swimming centre - Lisette Plouvier
: The Resonator - Derk van der Velden
: Marlnutrition - Dingeman Deijs
: Urban Wrinkle - Jan Maas
: Past the Green Line - Gert Breugem
: Up and Out - Paul van Hoek
: Bridging the disconnections - Uri Gilad
: Crystal, a design for an education workshop - Thorsten Lang
: The New Brabant Water Defence Line - Froukje Nauta
: Boerengoed! - Ivonne de Nood
: SmART, Sarajevo Museum Of Art - Saša Rađenović
: The Work of the Tekton - Jochem Heijmans
: History of a large house - Bas van Vlaenderen
: The house of glass was suddenly all solid walls - Anne Holtrop
: Razende Bol - Lieneke van Campen
: StadionAlmere - Erik de Vries
: Amsterdam Islamic Cemetery - Furkan Köse
: Netherlands Supreme Court - Ronny van Bakel
: Institute for Human Reproduction - Peer Glandorff
: Memorial Library Lower Manhattan - Pim van Oppenraaij

Gerrit Rietveld Academie - Sandberg Instituut, Interior Architecture
/ / Amsterdam / Netherlands
/

: Encampment of Other Spaces - Samuel Kuhfuss Gustavsen

ArtEZ Academie van Bouwkunst
Onderlangs 9 / 6812 CE / Arnhem / Netherlands
www.artez.nl/architectuur / academievanbouwkunst@artez.nl

: Living Monument - Sarina Bleumink
: Het Block - Niels Matitawaer
: Dynamic City Slotermeer - Youri Vijzelman
: Hommage au Borinage - Giel Sengers
: Podia voor podiumvrees - Chris Burghouts
: Monument to Charles-Axel Guillaumot - Gerald Mulder
: Asulon 51°22’03.47"N6°10’00.69"O - Louis Toebosch
: Sharia - Johan van Ee
: Mooder Maas - Daniëlle Bakkes
: Prosthesis for De Toekomst - Kor Zijnstra
: Fuga, een harmonische inversie - Paul Verhoeven
: Les Archives de la Planète - Marko Matic
: Prime of life - Hayke Zweede
: Ambassade voor Lhasa, Tibet - Judith Engbers-Lansink
: Germany's Attic - Seth de Rooij
: Living in Waterland - Ab Hans

Technische Universiteit Delft - Faculteit Bouwkunde
Postbus 5 / 2600 AA / Delft / Netherlands
www.bk.tudelft.nl/ / I.G.Pit@tudelft.nl

: KNIL Warehouses - Electra Pangalou
: Amstel III - the Reuse City -
: Community in the Time of Market Economy - Gonzalo Zylberman
: The Zone of Disassembly - Martin Kolev
: A Threshold of Evanescence for the Women of Bousbir - Rebekah Tien
: Permeable Borders - Felipe Chaves Gonzalez
: Sólido Líquido Lítico - Silvia Leone
: The Space of Dynamic Informality - Jiayun Xu
: A City Office for Noord - Hellmer Rahms
: Città Fabbrica - Mariapaola Michelotto
: Erosion for Betterment - Eva Ventura
: Cities for People -of Tomorrow - Reza Ambardi Pradana
: A non-straightforward archipelago - Neil Moncrieff
: Expeditie Rotterdam - Hedwig van der Linden
: The Living Landscape of Quebrada Jaime - Devant Asawla
: The Organ factory - Hana Marisa Mohar
: Sino-African Counterpoints - Serah-Ingrid Calitz
: For the Benefit of All - Jarno van Iwaarden
: Alamar’s Material Warehouse - W Verhoeven
: The Bank of England - Loed Stolte
: Crafting the Disused - Frederice Koch
: Re-claim Silesia - Zuzanna Mielczarek
: Reconciling Post-Industrial Townscapes - Floor Hoogenboezem
: Rehabilitating China’s Crumbling High-Rises - Anne van Stijn
: Rhizome - Arianna Fornasiero, Paolo Turconi
: Unfamiliar Territory - Barbara Prezelj
: Void Capital - Iason Stathatos
: A bigger Wall - Andrea Migotto
: The Isolated Landscape and the Manmade - Aidan Conway
: Ivalo River Sandbanks - Laura Langridge
: Subtractive Affinities - Dirk van der Meij
: Design & Build: From Landscape to Roofscape - Ellen Rouwendal, Laura Strähle
: A home for the displaced - Anneloes de Koff
: Cooperative Commons - Yoana Yordanova, Valentina Bençic
: Frame-of-Frames - Maria Alexandrescu
: All for one, or one for all? - Shea McGibbon
: Vale todo - Matteo Schiavone, Jonathan Lazar
: Kintsugi, de olifant en de blinden - Titus Lammertse
: Versatile London - Ekaterina Andrusenko
: Mining Istanbul - Francesco Apostoli
: Less Space, More Place! - Bas Hoevenaars
: The Creditor and The Debtor - Grace Roxane van Hoof
: The Refugee City - Twana Gul
: Het private huis & het collectieve thuis - Warner van Haaren
: Holarchy - Jules Gallissian
: Chain housing - Junwoo Lee
: The Arsenal, Delft - Katerina Krommyda
: Space of Ambiguity: Towards Evanescence - Guillaume Guerrier
: Hollandsche Schouwburg - Maarten van Kesteren
: (Re)claimed Land - Francesca Rizzetto
: Amsterdam Zuid Station - Matteo Meschiari
: Temporary Bamboo Stadium - Chen Shen
: Athens, City of Crossroads - Dimitrios Sotiropoulos
: Inhabiting Zero Wasted Space - Stavros Gargaretas
: Study Centres for Amsterdam - Tjerk de Boer
: Sediment of a Fragmented Landscape - Anvina Devi Canakiah
: Recording and Projecting Architecture - Filippo Maria Doria
: The Resilient River - David Klinkhamer
: Moerwijk Hofjes - Oriana Kraemer
: Responsive Suburbia - Dominika Linowska
: Integrating Informality - Rohan Varma
: Muiderpoort Station Renewed - Hyeonsu Yang
: ECOnnect - Pieter Stoutjesdijk
: Urban Pixels - Bas Barendse
: Ecological Productive infrastructures - Noémie Benoit
: Towards an Open Delta - Nathan den Besten
: Building with time - Marius Grootveld
: Living In-Between - Gerwin Heidemann
: EU Parliament, Brussels - Timur Karimullin
: The Wall - Jasper Nijveldt
: Acoustics by Additive Manufacturing - Foteini Setaki
: Material Bank - Dalia Zakaite
: Proposition for the United Nations Environmental Council - Ivan Cremer
: Gare du Mundaneum - Andreas Lambrinos
: City Port Bridge Rotterdam - Joëll Thepen
: The Water Carriers - Ruth Lanting
: A Flemish House of Culture - Jille Koop
: A Heart for Deurne - Michiel van der Loos
: Warsaw Cultural Centre - Krzysztof Gornicki
: Oslo Aquarium - Silvia Roxana Palfi
: Integrating the informal - Hanne van den Berg
: Space of the Voids - Negar Sanaan Bensi
: Brakke Grond - Mark Smyth
: [DIS]CONTINUITY: Interventions of historical Rotterdam - Philip Mannaerts, Jue Qiu, Teera Dhanamun
: Flexible living in Tacheles - Douwe Kelderman, Yannis Tsoukalas
: Heijplaat Science Centre - Marko Koops
: The metamorphosis of Coolsingel - Lieke van Hooijdonk, Lilith van Assem, Elsbeth Ronner
: MIM - Roj Kanjanapanyakom
: Public Villa - Thomas Boerendonk
: The Sublime Light and the Heterotopia - Robert Wierenga
: A Gradual Transition - Jasper Spigt
: Music City - Sebastiaan Jansen
: Network - Elza Heemskerk
: Paradise Regained - Ilmar Hurkxkens
: Passages of Time - Carolien Schippers
: Sendero de Chile - Carlos Andrés Castillo Cortés
: Smallness - Qili Yang
: Playing for Time - Sandra Schijf
: A Sustainable Business Hub - Sofía Cárdenas
: Spaces, Poetics and Voids - Simone Pizzagalli
: Building Farm - Janita Han
: Cité Noord - Björn Fries
: Sustainable, independent and affordable housing for the urban poor in Phnom Penh - Linda Buijsman
: A New Breed of Building - Tim Vermeend
: A Place for Movement and Performance - Sanne Blom
: School in Amsterdam - Dawid Strebicki
: Scheveningen Sports Complex - Jos van Heerde
: Transportation Hub - Ke Zou
: Building with a minimum of materials - Wouter Perry
: The mosque as treasure-house and public home - Armand Bos
: Museum of Writings, Berlin - Xiao-Wei Chiu
: Network interventions - Pascal Cornips, Marijn Boterman, Thomas-Luuk Borest
: Place: Production of Event - Kazuhiko Yazaki
: Poliphili on the river foreland - Ruud Smeelen
: Postscripts on Dutch Secondary Education - Tanner Merkeley
: Powerflood - Shany Barat, Gary Freedman
: Kleinpolderplein Sports and Congress Centre - Owen Slootweg
: Maja Turg: a market for Tallinn - Max Rink
: Jocks & Junkies - Gus van Oppen
: BehaviourLinks: Urban Mode - Christian Friedrich
: Osdorp Rings - Francisco Adão da Fonseca
: Terrain Vague; entropy, poetry and nothingness - Francesco Marullo
: Towards an Archipelago City - Lionel Leow
: The Interior Garden - Willemien Bosch
: Agora in Rotterdam - Paul Angelier
: The Dutch Brief - Renske Appel, Saskia Oranje
: Thanks for the flowers - Boris Hocks
: Image and Self-image of São Paulo - Sander Troost
: Moving Tussenmeer - Sanne van den Breemer
: The new, New Waldorf Astoria - Paul Schrijen, Joost Körver
: Schiphol Courtyard - Olivier van den Hoven
: Unfolding Enclave - Beata Labuhn
: Waalhaven and the renaissance of South - Han Dijk
: Beyond Good and Evil - Ard de Vries
: Island story - Nynke-Rixt Jukema
: Identity in the generic city - Sammy Chen
: The in-between - Annika Hermann
: Music complex on the motorway - Thomas Gillet
: Architectural Obstinacy - Jorrit ten Have, Jeroen Hagendoorn
: Nicosia Media Centre - Jasper Tonk
: Villa al-Chaman - Maarten Scheurwater
: Ycoon - Joost Mulders

Technische Universiteit Eindhoven - Faculteit Bouwkunde
P.O. box 513 / 5600 MB / Eindhoven / Netherlands
www.tue.nl/universiteit/faculteiten/bouwkunde/ / arch@bwk.tue.nl

: Datapolis - Justin Agyin
: Death and Life in Architecture - Alessia Biffi
: A Necklace for South Limburg - Madeline Prickett
: Red Meat - Erik Brouwer
: Sequence - Daniël Kleine Schaars
: Video Games Theatre - Hanna Jankowska
: La Casa Urbana - Max van der Westerlaken
: In Answer to Versailles - Jesper Baltussen
: MuSeu - Caterina Corsi
: The Raumplan Theatre - Kapilan Chandranesan
: The Play of Architectural Grammar - Leonie van Buuren
: Brickworks: A Deconstruction - Steffie de Gaetano
: Patchwork - Manon Deijkers
: Drawing on spatial and social experience - Moniek Kamphuis
: Torino Rinata - Bram van Kaathoven
: Upcycling Ruins - Kyoung-Ho Choi
: Stacked Dutch - Patrick van Dodewaard
: Envisioning the Anthropocene - Kornelia Dimitrova
: A New Lease of Life for the Sumatra Block - Jolanda Schobers
: Eindhoven Centraal Station 2.0 - Guido Litjens
: Dom-ino Versus the Cavern - Fouad Addou
: Tout est poésie - Femke Stout
: dis-tance - Emilia Serowiec
: mode Cologne - Naomi Even
: Potsdam Collective - Bob L'Herminez
: Interplay - Sjoerd Raaijmakers
: Experienced Space and Architecture - Floor Frings
: Food for thought - Niels Groeneveld
: S to XL - Loes Martens
: Garden Houses - Jan Verhagen
: Brick marks the spot - Beerd Gieteling
: The Dance of Time - Jeroen van Aerle
: Delirious Amsterdam - Martijn Schlatmann
: The urban memory of Transvaal and Schilderswijk - Manoe Ruhé
: Les cours Balteau - Thorsten Schneider
: fabricA - Marrit Winkeler
: Re-institutionalization: an ode to old age - Jolien de Jong
: Between 8 and 10 - Ties Linders
: Blockbuster - Hans Ringenier
: Pushing the Envelope - Peter Popke de Jong
: Urban Tactics - Zineb Seghrouchni
: Hybrid Infrastructures - Rick ten Doeschate, Gert Kwekkeboom, Niels Ponjee, Daniël Venneman
: Street Architecture with wet feet - Joep van As
: Under Breuer's Skin - Erik Moederscheim
: Influent - Daan Koch
: Carthusian monastery - Servie Boetzkes
: Twins - Vincent Tuinema
: African Modernism Revisited - Thijs Kieboom, Wilco Meenhorst, Rolf Moors
: Trans~ - Daan Mol
: Urban Incisions - Urban Decisions - Anne Seghers
: M3 - Thijs van Bijsterveldt
: Behind a Mask - Kristiaan Horvers
: Terschelling Theatre Route - Marjolijn Guldemond
: Archive of St A - Jaap Janssen
: At Two Scales - Marijn van de Weijer
: Terrein Fens - Marcel van Dijk
: Vertical Urbanism - Marc Salemink
: Senior Citizens Crossing! - Joost van den Brand
: Concrete Poetry - Petra van de Ven
: HHN Low Cost Carrier Terminal - Theo Reitsema
: Le pays Bas - Bas van Bolderen
: Homebase and springboard - Floris Peeters

Academie van Bouwkunst Groningen
Zuiderkuipen 19 / 9711 HR / Groningen / Netherlands
www.hanze.nl/bouwkunst / avbg@org.hanze.nl

: XL L M S - Omar Smits
: Vertical Foodline in Groningen - Yerun Karabey
: The school inside out - Nina Schouwman
: Attractive Emptiness - Rik Veltman
: ZILT - Klaas Jan Geertsema
: The Winerie - Nadia Pechler
: Intense city - Ben van der Meer
: Dwelling with care - Nelleke Karst
: Transforming De Toekomst - Titus Mars
: Frisian Museum: conservation through construction - Pieter Bas Zwaga
: BIGhouse-smallHOUSE - Johan Postema
: Newmek - Willem Boontje, Marc Harmsen
: Undeclarably inhabited - Coen Germeraad, Jeroen Boersma

Academie van Bouwkunst Maastricht
Brusselsestraat 75 / 6211 PC / Maastricht / Netherlands
www.zuyd.nl/studeren/masters/architecture/de-opleiding / abm@zuyd.nl

: Refuge for Remembering - Suzan Gelissen
: Morpheus - Channah Mourmans
: The Workshop - Jeroen Brosky
: Tour de Curiosité - Nadine Nievergeld
: Thuis in eigen Huis, Identiteit in Flexibiliteit - Ann-Sophie Princen
: Pension Pavilion for ABP Heerlen - Addo Frints
: ArchiDom, defragmentation of the genius loci - Tatjana de Grood Trajkovska
: The 3 Hares - Alexander Augustus
: Vorst Nationaal Revisited - Inge Watteeuw
: Hotel De Boot Gemist - Wytske van der Veen
: Refugium - Fleur Muris
: An Urban Montage - Hein Smedts
: ShadowCity Guillemins - Fred Greve
: The Racket Club - Alex Montiel-Aguilar
: House of Cultures - Hilde van Dijk

Rotterdamse Academie van Bouwkunst
Heijplaatstraat 23 / 3089 JB / Rotterdam / Netherlands
www.ravb.nl / info@ravb.nl

: Description by Design: Rotterdam Epiphanies - Mahaut Dael, Michał Długajczyk
: Terminal 1 - Amber Peters
: The Power of the City - Wander Hendriks
: META - Paul van den Bergh
: The Sequential Space - Michelle Kox
: Wihdatopia - Bram van Ooijen
: In Imitation of the Preceding - Maarten de Haas
: New Energy Twente - Ben Wegdam
: City Cloister Rotterdam, an urban retreat - Jurgen ten Hoeve
: Inclusive Hackney - Barend Mense
: Parkway Drive - Jan Willem Terlouw
: Roseform - Martins Duselis
: Tanah Antara 'Tussenland' - Ruben Sannen
: Art in Context - Katarzyna Nowak
: Huis voor alle zinnen - Femke Feenstra
: Shuangshan Productionscape - Wesley Leeman
: Transition Through Space - Rick van Vliet
: The Last Walk - Christianne Schets
: Leerlandschap voor genetisch onderwijs - Eef-Jan Boon
: City-making with Water - Jens Jorritsma
: The Ideal Prison - Arnold van Ouwerkerk
: Room for the historic city - Joost van den Ham
: Living Shell - Dik Houben
: Climate as an architectural instrument - Kasper Zoet
: The Edge Effect - Froukje van de Klundert
: De Versmelting - Ivo Weis
: The Gardens of Rotterdam - John de Groot
: Archicoustics - Paul Michielsen
: Brick Lane, street of dreams and opportunities - Ellen de Boer
: The Dyke Platform - Wolbert van Dijk
: Indian Star - little spots for the small ones - Marco de Jong
: Shrinkage - Emiel Arends
: museumFABRICk - Lieke Genten
: Give me back my freedom! - Jeroen Zuidgeest
: Mercea Merwede - Rolf Reichardt
: Spectacle and the City - Joost Kok
: Marker Park - Sander Lap
: SOV Camplus - Marin Kulas
: Amsterdam Defence Line - Onno van Rieven
: Home Zone Heritage - Ivar Branderhorst
: Farmers' ingenuity - Yvonne Weeber, Sandra Weeber
: Urban Substrate, a public library in Barcelona - Arjan van der Bliek
: ZENNEZ Health Spa and Leisure Resort - Jan Hendrik Bos
: New Structuralism on the Maas - Marco Versluis
: The Other City - Nanne Verbruggen
: Address Known - Riëtte Bosch
: In.Gradient - Job Floris

Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten - INSIDE
Prinsessegracht 4 / 2514 AN / The Hague / Netherlands
www.kabk.nl/opleidingen/master/interieurarchitectuur / post@kabk.nl

: Homelessness and the Inclusive City - I-Chieh Liu
: Recycling Utopia: in progress - Goda Verikaite

Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg
PO Box 90907 / 5000 GJ / Tilburg / Netherlands
www.fontys.nl/aas/ / aas@fontys.nl

: From the Rural Ashes - Paula Cores Barral
: A New ‘Layer’ of Icelandic Identity - Jeroen Thijssen
: Life Garden - Igor Sokolov
: Family Matters - Johan van den Boom
: Ecofield - Joyce Verstijnen
: Grounded - Roel Derkx
: Foreshore - Niek van de Calseijde, Nicky Kouwenberg, Sidney van Well
: Serendipity City - Tom van Tuijn, Jolijn van den Berg
: The Culture of Cycling the Canals - Jasper Vlek
: Life Coasting Village - Renske Aben
: Vibrant Moraine - Geert Verschuren
: Serendipity City - Tom van Tuijn, Jolijn van den Berg
: MediaMetro - Lex Hildenbrant
: A Strategy for Post Socialist Mass Housing - Marnix Scholman
: Saline Pointer: An innovation campus for saline agriculture - David DeClercq
: The Zeeland fringe - Thomas van Wanrooij
: Hotelstad - Marc Melissen
: Nieuw Eetlust - Pieter Leeuw
: House of the Blue Revolution -
: Infratopia - Telma Segers‐van Gestel
: P@st - Frank Marcus
: Parallel Parkway - Maarten Hanekamp, Ivo van den Thillart
: Endless - John van Lierop
: Almere - Raven Rumes
: fACTUAL production LANDSCAPE - Iwan Westerveen
: Black Smoker - Jan-Hubert Bisschops
: Caravaggio MMX - Leon de Ruiter
: Dedicated to the City - John Speck
: 9/11 Voids - Kim van Cauter
: NY 10048 - Sjoerd Vissers
: Jit-Life! - Alex Doezé
: Polyvalent Platform - Michiel van der Wielen

Wageningen Universiteit en Researchcentrum - Landschapsarchitectuur
Droevendaalsesteeg 3 / 6708 BP / Wageningen / Netherlands
www.lar.wur.nl / audrey.raijmann-schut@wur.nl

: Campanhã Urban Park - Stijn Lanters
: The Garden of Tears - Łukasz K. Bąkowski
: Experiencing the Post-Mining Wonder - Carlo Leonardi
: Recycle Energy Landscape - Vincent Peters
: At the Edge - of the Land, of the Ocean, of Change - Marit Noest
: Responsive land - Sander Hermens
: Oil sands - Anne Nijland, Floortje Goossens
: Rightful Landscape - Robert Kruijt
: A Play of Nature - Roel Theunissen
: Murmur of Limits - Naiara Valcarlos
: The Ems Full Hybrid - Jonas Papenborg, Remco van der Togt
: Cyclone Resilient Landscape - Roxanne Hornman, Esther Bergstra
: Revitalizing Zeeuws-Vlaanderen - Gerjanne Brink, René van Seumeren
: Hidden Power - Veenkoloniën 3.0 - Tim Snippert
: Water-ways to climate adaptation - Joppe Veul, Paul van Dijk
: Vibrant Land - Jorrit Noordhuizen, Inge Kersten
: Restructuring the Resettled Landscape - Miranda Schut, Ilse Verwer
: A Working Landscape for New Orleans - Peter Hermens, Chris van der Zwet, Jaap van der Salm
: Healing Urban Landscapes - Pieter Theuws, Mark Wilschut
: The Future of an Adaptive Afsluitdijk - Monique Sperling
: Croproad Park - Claire Oude Aarninkhof, Minke Mulder
: Healing by Design - Berta Sanz Peña
: Landscape & Wind Park - Jan Heersche, Liezelotte Nagtegaal, Martijn Franssen
: Rethinking Schieveen Polder with an ecological perspective - Paula Espinosa Aguilar
: Dredge Landscape Park - Gerwin de Vries, Alexander Herrebout
: Drive-in Natuur - Caroline Ammerlaan
: Brook Meadow in the Breadth - Marije Tilstra
: A Tribu(n/t)e To Zilver(z/l)andschap - Tim de Weerd, Joost Verlaan
: A new dimension to the urban landscape - Patrick Miemietz
: Designing the A6 urban void - Bart Wubben

ArtEZ hogeschool voor de kunsten - interieurarchitectuur
Rhijnvis Feithlaan 50 / 8021 AM / Zwolle / Netherlands
www.artez.nl/opleidingen/interieurarchitectuur / interieurarchitectuur.zwolle@artez.nl

: Another Space - Phuong Dao
: Spatial Membership - Ashley Hoekerd