Nederlands English
EDITIE  2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005  



XL L M S, ruimte voor mensen met dementie , Omar Smits, Academie van Bouwkunst Groningen


Towards a Happier Havana, Iruma Rodríguez Hernández, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


Un-United Nations Headquarters, Neutraal terrein voor de discussie over de moraliteit van tegengestelde politieke systemen, Lesia Topolnyk, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Encampment of Other Spaces , Samuel Kuhfuss Gustavsen, Gerrit Rietveld Academie


Expeditie Rotterdam, Expeditie Rotterdam of de ontdekkingstocht naar verborgen ruimte in de binnenstad, Hedwig van der Linden, Technische Universiteit Delft


The Organ factory, Een transplantatie ziekenhuis voor de luchthavenstad, Hana Marisa Mohar, Technische Universiteit Delft


A non-straightforward archipelago , Neil Moncrieff, Technische Universiteit Delft


Città Fabbrica, Van productiestad naar productieve stad, Mariapaola Michelotto , Technische Universiteit Delft


The Living Landscape of Quebrada Jaime , Valparaiso is een gefragmenteerde stad, het landschap definieert haar grenzen., Devant Asawla, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


Red Meat, Een beter leven en dood voor vee, Erik Brouwer, Technische Universiteit Eindhoven


Video Games Theatre, De toekomst van de vrijetijdsbesteding in de context van Akihabara, Hanna Jankowska, Technische Universiteit Eindhoven


Morpheus, Architectuur en de logica van het dromen, ontwerp voor een autobiografische woning, Channah Mourmans, Academie van Bouwkunst Maastricht


De Sequentiële Ruimte, Michelle Kox, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Recycling Utopia: in progress , Goda Verikaite, Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten - EERVOLLE VERMELDING


Life Garden, Een poging om een natuurontmoetingsplek te herontdekken in het centrum van een moderne stad., Igor Sokolov, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


The Garden of Tears, Łukasz K. Bąkowski, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Stromende Kracht, Een visie voor de rivierdelta als één aaneengesloten natuurgebied., Mirte van Laarhoven, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


Over muren en andere vrijheden, Annette Bos, Amsterdam University of the Arts


Dynamische stad Slotermeer, Succesvol verdichten naar een energieke stad., Youri Vijzelman, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Crafting the Disused, Frederice Koch, Technische Universiteit Delft


Reconciling Post-Industrial Townscapes, Floor Hoogenboezem, Technische Universiteit Delft


Rhizome, Een groeiende horizontale structuur van betaalbare woningen in Menem, Addis Ababa, Arianna Fornasiero, Paolo Turconi, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


Void Capital - The City of Perpetual Modernity, De stad van de eeuwige moderniteit, Iason Stathatos, Technische Universiteit Delft


MuSeu, Caterina Corsi, Technische Universiteit Eindhoven


In Antwoord op Versailles, Een Voorzichtig Manifest voor Empirische Architectuur, Jesper Baltussen, Technische Universiteit Eindhoven - WINNAAR


De Werkplaats, Jeroen Brosky, Academie van Bouwkunst Maastricht - EERVOLLE VERMELDING


Nieuwe Energie Twente, Ben Wegdam, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Ecofield, Joyce Verstijnen, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Experiencing the Post-Mining Wonder, Carlo Leonardi, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Het huis van de Stad, Ramon Scharff, Amsterdam University of the Arts


Voor altijd op reis, Een overtocht naar Terschelling, Sweder Spanjer, Amsterdam University of the Arts


Hommage au Borinage, een schuilplaats voor lange-afstandswandelaars, Giel Sengers, ArtEZ Academie van Bouwkunst - EERVOLLE VERMELDING


All for one or one for all?, Shea McGibbon, Technische Universiteit Delft


Ivalo River Sandbanks, Laura Langridge, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


The Isolated Landscape and the Manmade, Aidan Conway, Technische Universiteit Delft


Design & Build: From Landscape to Roofscape, Een multifunctioneel paviljoen voor openbaar gebruik in Oost Afrika., Ellen Rouwendal, Laura Strähle, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


De Steenfabriek, een deconstructie, De herbestemming van steenfabriek Elden en het Meinerswijkse landsachap, Steffie de Gaetano, Technische Universiteit Eindhoven


Drawing on spatial and social experience, Ontwerp voor de huisvesting van de architectuuropleiding in Mendrisio, Moniek Kamphuis, Technische Universiteit Eindhoven


De school binnenste buiten, een comfortabele school op basis van microklimaten, Nina Schouwman, Academie van Bouwkunst Groningen


Inclusive Hackney, Barend Mense, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Roseform, Martins Duselis, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Foreshore, Niek van de Calseijde, Nicky Kouwenberg, Sidney van Well, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Responsive land, Ontwerpend onderzoek naar een duurzame vorm van landbouw voor de Krimpenerwaard, Sander Hermens, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Pairi Dæza, Een ensemble waar onze ouders, wij en onze kinderen met elkaar wonen en voor elkaar kunnen zorgen, Milad Pallesh, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Tweede Natuur, Een langzame, natuurlijke transformatie als alternatief voor sloop, Hannah Schubert, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


Het private huis & het collectieve thuis, Op zoek naar privacy in wonen, Warner van Haaren, Technische Universiteit Delft


Kintsugi, de olifant en de blinden, Over de waarden van de tastzin, Titus Lammertse, Technische Universiteit Delft


Less Space, More Place!, Transformatie van de publieke ruimte in een perifere woonbuurt in Addis Abeba., Bas Hoevenaars, Technische Universiteit Delft


The Creditor and The Debtor, Grace Roxane van Hoof , Technische Universiteit Delft


Versatile London, Veelzijdig Londen, Ekaterina Andrusenko, Technische Universiteit Delft


Stacked Dutch, Voorstel voor een nieuwe Nederlandse ambassade in Oslo, Patrick van Dodewaard , Technische Universiteit Eindhoven


Upcycling Ruins, IBA 2020 Parkstad, Kyoung-Ho Choi, Technische Universiteit Eindhoven


Art in Context, Heroverweging van de museumtypologie, Katarzyna Nowak, Rotterdamse Academie van Bouwkunst - WINNAAR


Huis voor alle zinnen, Een visie op zintuiglijkheid & psychiatrie, Femke Feenstra, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


The Culture of Cycling the Canals, Culturele Hoofdstad van Europa als hefboom voor een duurzame ontwikkeling van Leeuwarden, Jasper Vlek, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Rightful Landscape, Een antwoord op een onverwacht lang verblijf in het Zaatari vluchtelingenkamp. , Robert Kruijt, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Bayt, een andere kijk op sociale huisvesting in Marokko, Abdessamed Azarfane, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Een Voorkant voor de Achterkant, Nieuw scenario voor de onzichtbare Amsterdamse binnenstad, Ivar van der Zwan, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Amsterdam Zuid Station, Plaats van overgangsmomenten van het dagelijks leven, Matteo Meschiari, Technische Universiteit Delft


Hollandsche Schouwburg, voorstel voor een Sjoa museum en herdenkingsplek in Mokum, Maarten van Kesteren, Technische Universiteit Delft


Space of ambiguity: towards evanescence, Guillaume Guerrier, Technische Universiteit Delft


Armamentarium Delft, "Re_Constructing the borders of Introversion", Katerina Krommyda, Technische Universiteit Delft


(Re)claimed Land, Scenario voor een democratisch landschap in een vervuilde regio, Francesca Rizzetto, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


Een tweede leven voor het Sumatra bouwblok, Jolanda Schobers, Technische Universiteit Eindhoven


Tout est poésie, Zoektocht naar intieme ruimte in architectuur, Femke Stout, Technische Universiteit Eindhoven


Pensioenpaviljoen voor het ABP te Heerlen, Addo Frints, Academie van Bouwkunst Maastricht


Transitie door de Ruimte, Rick van Vliet, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


De Stuwwal Leeft, Vibrant Moraine, Geert Verschuren, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


A Play of Nature, Designing techno-poetic interactions , Roel Theunissen, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


De landtong herontdekt, Een vertellend landschap in de Rotterdamse haven, Adriaan Aarnoudse, Amsterdam University of the Arts


Zoutkristallen, Een strategie voor het reactiveren van de rijke natuur van de Oosterschelde , Marit Janse, Amsterdam University of the Arts


Asulon 51°22’03.47"N6°10’00.69"O, Plan voor een nieuw asielzoekerscentrum op het Vleesplein, één van de stadspoorten van Venlo., Louis Toebosch, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Integrating Informality, Ontwerp voor een informele nederzetting in Mumbai, India, Rohan Varma, Technische Universiteit Delft


Recording and Projecting Architecture, Filippo Maria Doria, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


Sediment of a Fragmented Landscape, Anvina Devi Canakiah, Technische Universiteit Delft


The resilient river, Her-weven van stedenbouw, mobiliteit, architectuur en landschap, David Klinkhamer, Technische Universiteit Delft


dis-tance, Emilia Serowiec, Technische Universiteit Eindhoven


Potsdams collectief, Een doorontwikkeling van het Potsdams collectief als antwoord op het paradigma van stedelijke ontwikkeling., Bob L'Herminez, Technische Universiteit Eindhoven - EERVOLLE VERMELDING


Zilt, Schakel tussen zee en land, Klaas Jan Geertsema, Academie van Bouwkunst Groningen


Met water stad maken, Jens Jorritsma, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Leerlandschap voor genetisch onderwijs, Eef-Jan Boon, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


MediaMetro, "Oude Waarden ~ Nieuwe Normen", Lex Hildenbrant, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Cyclone resilient landscape, Roxanne Hornman, Esther Bergstra, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Pas-de-deux, Nationale Balletschool aan de Prinsengracht, Tara Steenvoorden, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Zutritt Verboten, Weerspiegeling van het verleden – een Tijdcapsule voor Wenen, Ricky Rijkenberg, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


Towards an Open Delta, Nathan den Besten, Technische Universiteit Delft


EU Parliament, Brussels, Timur Karimullin, Technische Universiteit Delft


Ecologisch-productieve infrastructuren, Port Authority Bus Terminal New York City, Noémie Benoit, Technische Universiteit Delft


The Wall, Jasper Nijveldt, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


Living In-Between, Ontwerp voor een wooncomplex rond binnenhoven in Berlijn., Gerwin Heidemann, Technische Universiteit Delft


S tot XL, Loes Martens, Technische Universiteit Eindhoven


Tuinhuizen, Een zelfbouwstrategie voor dorps Eindhoven, Jan Verhagen, Technische Universiteit Eindhoven


De 3 Hazen, Ben ik bezoeker of hoor ik hier thuis, Alexander Augustus, Academie van Bouwkunst Maastricht


Ruimte voor de historische stad, Joost van den Ham, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


De Zeeuwse zoom, verbonden onder tegenstellingen, Thomas van Wanrooij, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Revitalizing Zeeuws-Vlaanderen, Gerjanne Brink, René van Seumeren, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


1 Villa voor 3 Weduwen, Pieter de Bruyn Kops, Amsterdam University of the Arts


De kartuize van Tubbergen, Ard Hoksbergen, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Mooder Maas, Daniëlle Bakkes, ArtEZ Academie van Bouwkunst


City Port Bridge Rotterdam, Joëll Thepen, Technische Universiteit Delft


Een Hart voor Deurne, Michiel van der Loos, Technische Universiteit Delft


Oslo Aquarium, Silvia Roxana Palfi, Technische Universiteit Delft


Warsaw Cultural Centre, Krzysztof Gornicki, Technische Universiteit Delft


De Dans van de Tijd, Jeroen van Aerle, Technische Universiteit Eindhoven


Het stedelijk geheugen van Transvaal en de Schilderswijk, Manoe Ruhé, Technische Universiteit Eindhoven


Intense stad., Kunstonderwijs in het nauw, Ben van der Meer, Academie van Bouwkunst Groningen


De Tuinen van Rotterdam, John de Groot, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


The Edge Effect, Froukje van de Klundert, Rotterdamse Academie van Bouwkunst - WINNAAR


Nieuw Eetlust, een Marktportaal in Hollandstad, Pieter Leeuw, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Water-ways to climate adaptation, Joppe Veul, Paul van Dijk, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Kindernachtverblijf, Thomas van Nus, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


Tempelhof, De plantage van Berlijn, Jan Martijn Eekhof, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Public Villa, Ontwerp voor een kostschool, Thomas Boerendonk, Technische Universiteit Delft


[DIS]CONTINUITY: interventions of historical Rotterdam, Philip Mannaerts, Jue Qiu, Teera Dhanamun, Technische Universiteit Delft


Flexible living in Tacheles, Douwe Kelderman, Yannis Tsoukalas, Technische Universiteit Delft


De metamorfose van de Coolsingel, Of de weldadige kaalslag van de Stad, Lieke van Hooijdonk, Lilith van Assem, Elsbeth Ronner, Technische Universiteit Delft


Space of the Voids, Ruimte van herinnering en vergetelheid, Negar Sanaan Bensi, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


Re-institutionalisering: een ode aan de ouderdom, Jolien de Jong, Technische Universiteit Eindhoven


fabricA, Marrit Winkeler, Technische Universiteit Eindhoven


Hotel De Boot Gemist, Een choreografie van het verlangen, Wytske van der Veen, Academie van Bouwkunst Maastricht - EERVOLLE VERMELDING


Archicoustics, A sound(ing) architecture, Paul Michielsen, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Huis van de Blauwe Revolutie, , Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Een werkend landschap voor New Orleans, Peter Hermens, Chris van der Zwet, Jaap van der Salm, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Tijdelijk verblijf op de Neeltje Jans, Wouter de Haas, Amsterdam University of the Arts


Dynamisch wonen in veranderlijk landschap, Eline Keus, Amsterdam University of the Arts


Fuga, een harmonische inversie, Paul Verhoeven, ArtEZ Academie van Bouwkunst - EERVOLLE VERMELDING


Music City, Sebastiaan Jansen, Technische Universiteit Delft


Paradise Regained, Ilmar Hurkxkens, Technische Universiteit Delft


Sendero de Chile, 8000 km architectuur, Carlos Andrés Castillo Cortés, Technische Universiteit Delft


A Sustainable Business Hub, Sofía Cárdenas, Technische Universiteit Delft


B(erlin)-seite, Blockbuster, De 'Kreuzberger Mischung' herzien, Hans Ringenier, Technische Universiteit Eindhoven


Hybrid Infrastructures, Rick ten Doeschate, Gert Kwekkeboom, Niels Ponjee, Daniël Venneman, Technische Universiteit Eindhoven


Transformatie van 'De Toekomst', Titus Mars, Academie van Bouwkunst Groningen


Krimp!, Een ontwerpstrategie voor Parkstad Limburg, Emiel Arends, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


museumFABRICk, Lieke Genten, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


P@st, Frank Marcus, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Healing Urban Landscapes, Fytoremediatie in post-industrieel stedelijk ontwerp, Pieter Theuws, Mark Wilschut, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


De Resonator, Versterkt getij als antwoord op de stijgende zeespiegel. , Derk van der Velden, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


Urban Wrinkle, Jan Maas, Amsterdam University of the Arts


A New Breed of Building, Tim Vermeend, Technische Universiteit Delft


School in Amsterdam, Tekst. Tekst als verhaal. Project als dialoog. Gebouw als gesprek tussen programma en context., Dawid Strebicki, Technische Universiteit Delft


Transportation Hub, Ke Zou, Technische Universiteit Delft


Buidling Farm, A C&D Waste Recycling Centre on Railway Wasteland in East Berlin, Janita Han, Technische Universiteit Delft


Spaces, Poetics and Voids, De gevangenis, ontworpen voor een braakliggend terrein in Londen, vormt een betekenisvolle pause in een chaotische wereld, Simone Pizzagalli, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


Invloed, Daan Koch, Technische Universiteit Eindhoven


Kartuizerklooster, een psychodyslepticum, Servie Boetzkes, Technische Universiteit Eindhoven - WINNAAR


An Urban Montage, crossing familiar strangers, Hein Smedts, Academie van Bouwkunst Maastricht


Mercea Merwede, Rolf Reichardt, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Almere, een schone stad voor 350.000 inwoners, Raven Rumes, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Healing by Design, An Ecological Landscape Approach to revitalize (hu)Manzanares River in Madrid, Berta Sanz Peña, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Bridging the disconnections, a public place in an urban context, Uri Gilad, Amsterdam University of the Arts


Voorbij de Green Line, Gert Breugem, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Tweede jeugd, een wooncomplex voor babyboomers gericht op keuzevrijheid, Hayke Zweede, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Powerflood, A power plant and recreation complex in Zeeland, Shany Barat, Gary Freedman, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


Sport- en Congrescentrum Kleinpolderplein, Owen Slootweg, Technische Universiteit Delft


Place: Production of Event, Kazuhiko Yazaki, Technische Universiteit Delft


Postscripts on Dutch Secondary Education, Tanner Merkeley, Technische Universiteit Delft


African Modernism Revisited, Thijs Kieboom, Wilco Meenhorst, Rolf Moors, Technische Universiteit Eindhoven


Trans~, Drie contextuele ingrepen in Transvaal, Den Haag, Daan Mol, Technische Universiteit Eindhoven


GROOThuis-kleinHUIS, Johan Postema, Academie van Bouwkunst Groningen


Het Markerpark, Het laatste plan voor het Markermeer , Sander Lap, Rotterdamse Academie van Bouwkunst - WINNAAR


Stelling van Amsterdam, Onno van Rieven, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


hEERLIJK productieLANDSCHAP, Iwan Westerveen, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg - EERVOLLE VERMELDING


Rethinking Polder Schieveen with an ecological perspective, Paula Espinosa Aguilar, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


SmART, Sarajevo Museum Of Art, Saša Rađenović, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Het bouwwerk van de Tekton, Tuinhuis te Heeswijk , Jochem Heijmans, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Maja Turg: een markt voor Tallinn, Max Rink, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


BehaviourLinks: Urban Mode, Christian Friedrich, Technische Universiteit Delft


Interior Garden, Experimenten voor een nieuw ontwerpperspectief , Willemien Bosch, Technische Universiteit Delft


Osdorp Rings, Francisco Adão da Fonseca, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


Towards an Archipelago City, A Venetian Archaeological Research Centre, Lionel Leow, Technische Universiteit Delft


Achter een Masker, voorstel voor een penitentiaire inrichting, Kristiaan Horvers, Technische Universiteit Eindhoven


Traject Theater Terschelling , drie geënte structuren voor vertoonstelling, Marjolijn Guldemond, Technische Universiteit Eindhoven - EERVOLLE VERMELDING


Boerenslimheid, Yvonne Weeber, Sandra Weeber, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Woonerfgoed, Ivar Branderhorst, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Dedicated to the City, John Speck, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Drive-in Natuur, Caroline Ammerlaan, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Geschiedenis van een groot huis, Bas van Vlaenderen, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


The house of glass was suddenly all solid walls, Anne Holtrop, Amsterdam University of the Arts


De Waalhaven en de Renaissance van Zuid, Han Dijk, Technische Universiteit Delft


Image and Self-image of São Paulo, Sander Troost, Technische Universiteit Delft


The new, New Waldorf Astoria, Paul Schrijen, Joost Körver, Technische Universiteit Delft


Moving Tussenmeer, Sanne van den Breemer, Technische Universiteit Delft


Terrein Fens, Marcel van Dijk, Technische Universiteit Eindhoven


Vorsicht! Senioren, Joost van den Brand, Technische Universiteit Eindhoven


Ontspanningsplaats ZENNEZ, Jan Hendrik Bos, Rotterdamse Academie van Bouwkunst - WINNAAR


NY 10048, Sjoerd Vissers, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


A Tribu(n/t)e To Zilver(z/l)andschap, Tim de Weerd, Joost Verlaan, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Islamitische Begraafplaats Amsterdam, Furkan Köse, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Instituut voor Menselijke Voortplanting, Peer Glandorff, Amsterdam University of the Arts


Wonen in Waterland, Ab Hans, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Het Eilandverhaal, Nynke-Rixt Jukema, Technische Universiteit Delft


Muziekcomplex langs de snelweg, Thomas Gillet, Technische Universiteit Delft


The inbetween, cultural centre Barcelona, Annika Hermann, Technische Universiteit Delft


Ycoon, Joost Mulders, Technische Universiteit Delft


Concrete Poetry, an underground club on top of the North-Southline, Petra van de Ven, Technische Universiteit Eindhoven


le pays Bas, Bas van Bolderen, Technische Universiteit Eindhoven


Onverklaarbaar bewoond, Coen Germeraad, Jeroen Boersma, Academie van Bouwkunst Groningen


The Other City, Nanne Verbruggen, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


In.Gradient, Job Floris, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Jit-Life!, (just-in-time-living), Alex Doezé, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Designing the A6 urban void, Bart Wubben, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Wijkplaats, Een ruimte die dood en leven samenbrengt, Suzan Gelissen, Academie van Bouwkunst Maastricht


Liquid Land , Vloeibaar Land. Het kleinste deeltje als oplossing voor de troebele Westerschelde., Anne Nieuwenhuijs, Amsterdam University of the Arts


Van Kamer tot Kamer, Een nieuwe inclusieve woonomgeving met aandacht voor mensen met dementie en hun naasten., Christiaan Schuit, Amsterdam University of the Arts


Het Block, Niels Matitawaer , ArtEZ Academie van Bouwkunst


Tot nut van ‘t algemeen, Jarno van Iwaarden, Technische Universiteit Delft


Sino-African Counterpoints, Serah-Ingrid Calitz, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


Cities for People -of Tomorrow, Reza Ambardi Pradana, Technische Universiteit Delft


Erosion for Betterment , Ontwerpen met erosie om het welzijn te verbeteren, een case study van de Volta Delta in Ghana., Eva Ventura, Technische Universiteit Delft


A Necklace for South Limburg, Madeline Prickett, Technische Universiteit Eindhoven


Sequence, Een wandeling door het Oude Westen, Rotterdam., Daniël Kleine Schaars, Technische Universiteit Eindhoven


Groningen Grows its own food 2050!: the foodline, a metabolic urban food chain, Yerun Karabey, Academie van Bouwkunst Groningen


META, Paul van den Bergh, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Wihdatopia, Vluchtelingenkampen zijn de steden van morgen, Bram van Ooijen, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Family Matters , Johan van den Boom, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Campanhã Urban Park, Stijn Lanters, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - EERVOLLE VERMELDING


Spatial Membership , Het einde van bezit is nabij, straks hebben we een abonnement op ruimte., Ashley Hoekerd, ArtEZ hogeschool voor de kunsten


Home of Legends, eSports hub voor Fnatic, Dafne Wiegers, Amsterdam University of the Arts


Dutzendteich, Het beladen erfgoed als nieuwe parkruimten., Brigitta van Weeren, Amsterdam University of the Arts


Alamar’s Material Warehouse, W Verhoeven, Technische Universiteit Delft


Re-claim Silesia, Zuzanna Mielczarek, Technische Universiteit Delft


Rehabilitating China’s Crumbling High-Rises, Anne van Stijn, Technische Universiteit Delft


Unfamiliar Territory, Onbekend terrein, de benadering van landschappen na vertrek van de mens, Barbara Prezelj, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


The Bank of England, een dialectisch project, Loed Stolte, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


Het Raumplan Theater, Leren van Villa Moller en Adolf Loos, Kapilan Chandranesan, Technische Universiteit Eindhoven


La Casa Urbana, Het woongebouw en de stedelijke conditie in Milaan , Max van der Westerlaken, Technische Universiteit Eindhoven


In navolging van het voorafgaande, Maarten de Haas, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Stadsklooster Rotterdam, een stedelijke retraite, Jurgen ten Hoeve, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Grounded, Roel Derkx, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Recycle Energy Landscape, Vincent Peters, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Marcy Houses, A Case Study of Social Housing in New York City, Hans Maarten Wikkerink, Amsterdam University of the Arts


Nieuw Leven voor de Dood, Michael van Bergen, Amsterdam University of the Arts


A Bigger Wall, Frames of Addis Ababa, Andrea Migotto, Technische Universiteit Delft


Cooperative Commons, Yoana Yordanova, Valentina Bençic, Technische Universiteit Delft


Subtractive Affinities, Dirk van der Meij, Technische Universiteit Delft


A home for the displaced, Een thuis voor de asielzoekers, Anneloes de Koff, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


Frame-of-frames, Maria Alexandrescu, Technische Universiteit Delft


Het spel van de architectonische grammatica, Tijdens de Renaissance en vandaag, Leonie van Buuren, Technische Universiteit Eindhoven


Patchwork, Manon Deijkers, Technische Universiteit Eindhoven


Tour de Curiosité, Nadine Nievergeld, Academie van Bouwkunst Maastricht


Parkway Drive, Jan Willem Terlouw, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Serendipity City, The sly rhetoric of Dutch participatory society, Tom van Tuijn, Jolijn van den Berg, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


At the Edge - of the Land, of the Ocean, of Change, Marit Noest, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Common Ground Belfast, het verhaal van een muur die weer een rivier werd, Gert-Jan Wisse, Amsterdam University of the Arts


Re.Claim, Op zoek naar de ruimte om de stad weer te verbinden met de Nihonbashi Rivier, Yuka Yoshida, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Podia voor podiumvrees, Spontane ontmoetingen tussen conservatorium en stad, Chris Burghouts, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Holarchy, architectuur als instrument voor urbanisatie, Jules Gallissian, Technische Universiteit Delft


Vale todo, Vormen, prestaties en domeinen van individueel ondernemerschap in Havana, Matteo Schiavone, Jonathan Lazar, Technische Universiteit Delft


Mining Istanbul, Een project voor stedelijke herwinning, Francesco Apostoli, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


The Refugee City, Twana Gul, Technische Universiteit Delft


Envisioning the Anthropocene, Kornelia Dimitrova , Technische Universiteit Eindhoven


Torino Rinata, Een typologische bemiddeling van een Fascistische erfenis in de Barokke stad, Bram van Kaathoven, Technische Universiteit Eindhoven - EERVOLLE VERMELDING


Thuis in eigen Huis, Identiteit in Flexibiliteit, Muren die niet afbakenen maar ruimte rondom scheppen., Ann-Sophie Princen, Academie van Bouwkunst Maastricht


Tanah Antara 'Tussenland', Visie op de Indonesische deltastad van de toekomst, Ruben Sannen, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Life Coasting Village, Herontdekken van Blankenberge aan de Belgische kust, Renske Aben, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Oil sands, Oil Sands 2.0 Een landschappelijke ontwerpbenadering voor een duurzamer landschappelijk system, Anne Nijland, Floortje Goossens, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Aarden, Een tussenthuis voor de laatste levensfase, een plek om te sterven in de stad, Bart van der Salm, Amsterdam University of the Arts


Bestemming Sloterdijk, een park ën een bos van asfalt en beton, Iris Wijn, Amsterdam University of the Arts


Monument voor Charles‐Axel Guillaumot, De man die Parijs redde, Gerald Mulder, ArtEZ Academie van Bouwkunst - WINNAAR


Chain housing : living in transition, Hybrid Dwelling by Dutch Structuralism, Junwoo Lee, Technische Universiteit Delft


Inhabiting Zero Wasted Space, Stavros Gargaretas, Technische Universiteit Delft


Temporary bamboo stadium, Demontabel Bamboe stadion, Chen Shen, Technische Universiteit Delft


Athens, city of crossroads, Naar het collectieve domein van het labyrinth, Dimitrios Sotiropoulos, Technische Universiteit Delft


Dom-ino versus de Grot, Fouad Addou, Technische Universiteit Eindhoven


Eindhoven Central Station 2.0, Guido Litjens, Technische Universiteit Eindhoven


Aantrekkelijke Leegte, Een adaptief baken aan de Eems, Rik Veltman, Academie van Bouwkunst Groningen


Shuangshan Productionscape, een Nederlandse ontwikkelingsstrategie voor een Chinees productielandschap, Wesley Leeman, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


De Laatste Wandeling, Een crematorium op begraafplaats Orthen, Christianne Schets, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Serendipity City, Open City Innovation, Tom van Tuijn, Jolijn van den Berg, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Murmur of Limits, Het gemurmer van de limiet, de zintuigelijke ontmoeting tussen mens en natuur, Naiara Valcarlos, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


De noodzaak van ruïnes, Een strategie voor het schaduwlandschap van Le Centre, Claire Laeremans, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


Omgevingsarticulaties, Anne Dessing, Amsterdam University of the Arts


ECOnnect, Pieter Stoutjesdijk, Technische Universiteit Delft


Muiderpoort Station Renewed, Hyeonsu Yang, Technische Universiteit Delft


Responsive Suburbia, Wonen en werken in IJburg, Dominika Linowska, Technische Universiteit Delft


Study Centres for Amsterdam, Tjerk de Boer, Technische Universiteit Delft


Moerwijk Hofjes, Oriana Kraemer, Technische Universiteit Delft


mode Cologne, Naomi Even, Technische Universiteit Eindhoven


Samen Spel, leegstand gemeenschappelijk transformeren, Sjoerd Raaijmakers, Technische Universiteit Eindhoven


ArchiDom, defragmentatie van de genius loci, Falsificatie van de stedelijke identiteit van Skopje, Tatjana de Grood Trajkovska, Academie van Bouwkunst Maastricht


De Ideale Gevangenis, Ontwerp voor een resocialisatie gevangenis waarbij controle samengaat met humanisering., Arnold van Ouwerkerk, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


A Strategy for Post Socialist Mass Housing, Marnix Scholman, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


The Ems Full Hybrid, Jonas Papenborg, Remco van der Togt, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - WINNAAR


Reversed Boogie Woogie, Nieuw ontwerp voor de Amsterdamse Stopera, Donna van Milligen Bielke, Amsterdam University of the Arts


Sous le Sable, Souvenir van een luchtstad, Anna Allis, Amsterdam University of the Arts


Sharia, Ontwerp voor een moskee voor Amsterdam-Noord., Johan van Ee, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Acoustics by Additive Manufacturing, Geluidsabsorberend element op basis van passieve destructieve interferentieuctieve interferentie, Foteini Setaki, Technische Universiteit Delft


Material Bank, Dalia Zakaite, Technische Universiteit Delft


Met de tijd gebouwd, Marius Grootveld, Technische Universiteit Delft


Urban Pixels, Een stedelijke enclave als persoonlijk maatpak, Bas Barendse, Technische Universiteit Delft


Beleefde Ruimte en Architectuur, Floor Frings, Technische Universiteit Eindhoven


Wat de pot schaft, een lokale keuken voor een mondiale gemeenschap, Niels Groeneveld, Technische Universiteit Eindhoven - WINNAAR


De Wijnerie, Ontwerp voor een wijnbooerderij bestaande uit een wijngaard van 10 hectare, een wijnmakerij en een bezoekerscentrum bij Zwolle., Nadia Pechler, Academie van Bouwkunst Groningen


Living Shell, De transformatie van een jaren '70 kantoorgebouw, Dik Houben, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Klimaat als architectonisch instrument, klimaatschool voor Rotterdam, Kasper Zoet, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Ziltwijzer: innovatiecampus voor zoutwaterlandbouw, raakvlak van twee werelden..., David DeClercq, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Verborgen Kracht - Veenkoloniën 3.0, Tim Snippert, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Hometown Glory, A story about meaning and memory, Jeruzalem, Israël, Herman Zonderland, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Space in Four Parts, Kim Verhoeven, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


A Flemish House of Culture, In the Silhouettes of Amsterdam, Jille Koop, Technische Universiteit Delft


De Waterdragers, sanitaire stops voor de sloppen van Mumbai in India, Ruth Lanting, Technische Universiteit Delft


Gare du Mundaneum, Andreas Lambrinos, Technische Universiteit Delft


Proposition for the United Nations Environmental Council, Ivan Cremer, Technische Universiteit Delft


Integrating the informal, Hanne van den Berg, Technische Universiteit Delft


Brick marks the spot, Beerd Gieteling, Technische Universiteit Eindhoven


Delirious Amsterdam, Martijn Schlatmann, Technische Universiteit Eindhoven - EERVOLLE VERMELDING


Vorst Nationaal Revisited, Inge Watteeuw, Academie van Bouwkunst Maastricht


De Versmelting, Ivo Weis, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Hotelstad, Marc Melissen, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Vibrant Land, Jorrit Noordhuizen, Inge Kersten, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - WINNAAR


Deventer Reloaded, Gregor van Lit, Amsterdam University of the Arts


The school, Anna Borisova, Amsterdam University of the Arts


Pro-these voor de Toekomst, Kor Zijnstra, ArtEZ Academie van Bouwkunst


The Sublime Light and the Heterotopia, Verlichte afzondering; een klooster voor de Cisterciënzer orde, Robert Wierenga, Technische Universiteit Delft


De Brakke Grond, Een huis voor de cultuur van de lage landen, Mark Smyth, Technische Universiteit Delft


The Heijplaat Science Center, Marko Koops, Technische Universiteit Delft


MIM, Metropolitan Informal Mobility, Roj Kanjanapanyakom, Technische Universiteit Delft


Les cours Balteau, een hedendaagse interpretatie van de vernaculaire architectuur, Thorsten Schneider, Technische Universiteit Eindhoven - WINNAAR


Tussen 8 en 10, Ontwerp voor een stadsvilla aan de Weteringschans, Ties Linders, Technische Universiteit Eindhoven


Wonen met Zorg, Ontwerp voor een kleinschalige woonzorginstelling in het dorp Stedum op het Groningse platteland, Nelleke Karst, Academie van Bouwkunst Groningen


Brick Lane, street of dreams and opportunities, Ellen de Boer, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Het Dijkplateau, Het Deltalandschap als schakel tussen stad en rivier, Wolbert van Dijk, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Infratopia, Een nieuwe stationstypologie, Telma Segers‐van Gestel, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Restructuring the Resettled Landscape, Miranda Schut, Ilse Verwer, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - WINNAAR


De verborgen stad, Marijke Bruinsma, Amsterdam University of the Arts


Thermen Westpoort, Jeroen Atteveld, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


A Gradual Transition, Jasper Spigt, Technische Universiteit Delft


Netwerk, Elza Heemskerk, Technische Universiteit Delft


Smallness, de Collectieve Huisvesting in Shenzhen herzien, Qili Yang, Technische Universiteit Delft


Speling, Sandra Schijf, Technische Universiteit Delft


Passages of Time, Carolien Schippers, Technische Universiteit Delft


Pushing the Envelope, Peter Popke de Jong, Technische Universiteit Eindhoven


Urban Tactics, 'When I think of Rio de Janeiro,………..', Zineb Seghrouchni, Technische Universiteit Eindhoven - EERVOLLE VERMELDING


Refugium, Lopend Stilstaan , Fleur Muris, Academie van Bouwkunst Maastricht - WINNAAR


Indian Star - little spots for the small ones, Marco de Jong, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Parallel Parkway, een ontsnappingszone voor Almere, Maarten Hanekamp, Ivo van den Thillart, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


De toekomst van een adaptieve Afsluitdijk, Monique Sperling, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - WINNAAR


Uitgemergeld, Op weg naar een stabiele Nederlandse berg, Dingeman Deijs, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Het openbare zwembad, Lisette Plouvier, Amsterdam University of the Arts


Les Archives de la Planète, Marko Matic, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Cité Noord, Perception and Engagement: parameters in designing a housing scheme, Björn Fries, Technische Universiteit Delft


Sportcomplex Scheveningen, Jos van Heerde, Technische Universiteit Delft


A Place for Movement and Performance, a public space in Amsterdam Noord, Sanne Blom, Technische Universiteit Delft


Duurzame, zelfredzame en betaalbare huisvesting, voor de urban poor in Phnom Penh, Linda Buijsman, Technische Universiteit Delft


In de huid van Breuer, herbestemming Amerikaanse ambassade Den Haag, Erik Moederscheim, Technische Universiteit Eindhoven


Architecture with wet feet, Joep van As, Technische Universiteit Eindhoven


Nieuw Fries Museum, gebouwd behoud, Pieter Bas Zwaga, Academie van Bouwkunst Groningen


Het Spektakel en de Stad, Een nieuw theater in het centrum van Rotterdam., Joost Kok, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Give me back my freedom!, Jeroen Zuidgeest, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Eindstation, Instituut voor Toekomstig Verlies, John van Lierop, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Croproad Park, Implementation of urban agriculture in post-industrial cities, Claire Oude Aarninkhof, Minke Mulder, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Aan Hoger Wal, Nieuwe kustlandschappen voor het Markermeer , Paul van Hoek, Amsterdam University of the Arts


Kristal, ontwerp voor een leerwerkplaats, Thorsten Lang, Amsterdam University of the Arts


Museum of Writings, Berlin, Xiao-Wei Chiu, Technische Universiteit Delft


Bouwen met een schaarste aan materialen, voor gebieden met extreme omstandigheden, Wouter Perry, Technische Universiteit Delft


Netwerk interventies, Publieke gebouwen als verbindende entiteiten, Pascal Cornips, Marijn Boterman, Thomas-Luuk Borest, Technische Universiteit Delft


Poliphili in de uiterwaard, Een productiepark in Arnhem, Ruud Smeelen, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


De moskee als schatkamer en publiek thuis, Armand Bos, Technische Universiteit Delft


De Tweeling, Een contextueel geplaatst gebouwduo in het historisch centrum van Turijn , Vincent Tuinema, Technische Universiteit Eindhoven


Urban Incisions - Urban Decisions, Anne Seghers, Technische Universiteit Eindhoven - WINNAAR


Shadowcity Guillemins, een wijk in transitie, Fred Greve, Academie van Bouwkunst Maastricht


sov Camplus, Stadcampus voor verslaafde veelplegers, Marin Kulas, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Zwarte Roker, Jan-Hubert Bisschops, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Landschap & Windpark, Een Landschappelijke Plaatsingsstrategie voor grote windparken , Jan Heersche, Liezelotte Nagtegaal, Martijn Franssen, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


De Nieuwe Brabantse Waterlinie, Froukje Nauta, Amsterdam University of the Arts


Boerengoed!, Ivonne de Nood, Amsterdam University of the Arts - EERVOLLE VERMELDING


Ambassade voor Lhasa, Tibet, Judith Engbers-Lansink, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Agora in Rotterdam, Paul Angelier, Technische Universiteit Delft


Inhoudsopgave NL, Diep bouwen maakt ruimte, stedelijke symbiose, Renske Appel, Saskia Oranje, Technische Universiteit Delft


Jocks & junkies, (in een flexibele representatie van Rotterdam), Gus van Oppen, Technische Universiteit Delft


Terrain vague, entropy poetry and nothingness, Francesco Marullo, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


M3, sculpturaal asfalt voor de Westelijke Tuinsteden, Thijs van Bijsterveldt, Technische Universiteit Eindhoven


Archief St. A, Jaap Janssen, Technische Universiteit Eindhoven


Newmek, Willem Boontje, Marc Harmsen, Academie van Bouwkunst Groningen


Urban Substrate, a public library in Barcelona, Arjan van der Bliek, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Caravaggio MMX, Research institute & informatiecentrum in Area Sacra dell'Argentina, Rome, Leon de Ruiter, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Dredge Landscape Park, Gerwin de Vries, Alexander Herrebout, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


de Razende Bol, nieuw land - nieuw strand, Lieneke van Campen, Amsterdam University of the Arts


Stadion Almere, Erik de Vries, Amsterdam University of the Arts


De zolder van Duitsland, Seth de Rooij, ArtEZ Academie van Bouwkunst - WINNAAR


Bedankt voor de bloemen, Boris Hocks, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


Schiphol Courtyard, Olivier van den Hoven, Technische Universiteit Delft


Unfolding Enclave, Beata Labuhn, Technische Universiteit Delft


Met twee maten, ontwerp voor een complex woongebouw in de Amsterdamse Houthavens, Marijn van de Weijer, Technische Universiteit Eindhoven


Vertical Urbanism, Marc Salemink, Technische Universiteit Eindhoven


The Racket Club, Home made music from the heart of England, Alex Montiel-Aguilar, Academie van Bouwkunst Maastricht


Nieuw Structuralisme aan de Maas, Marco Versluis, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


9/11 Voids, Kim van Cauter, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Beekdal in de Breedte, Marije Tilstra, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Hoge Raad der Nederlanden, Ronny van Bakel, Amsterdam University of the Arts


Memorial Library Lower Manhattan, Pim van Oppenraaij, Amsterdam University of the Arts


Beyond Good and Evil, Legermuseum in Amsterdam West, Ard de Vries, Technische Universiteit Delft


Identity in the Generic city, Sammy Chen, Technische Universiteit Delft


Nicosia Media Center, Jasper Tonk, Technische Universiteit Delft


Villa al-Chaman, Maarten Scheurwater, Technische Universiteit Delft


Architectural Obstinacy, Jorrit ten Have, Jeroen Hagendoorn, Technische Universiteit Delft


HHN Low Cost Carrier Terminal, Theo Reitsema, Technische Universiteit Eindhoven - WINNAAR


Thuishaven en Uitvalsbasis, Ontwerp voor een woon- en openbaar gebouw te IJburg, Floris Peeters, Technische Universiteit Eindhoven


Huis van Culturen, Hilde van Dijk, Academie van Bouwkunst Maastricht


Adres bekend, Riëtte Bosch, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Polyvalent Podium, Michiel van der Wielen, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


A new dimension to the urban landscape, Patrick Miemietz, Wageningen Universiteit en Researchcentrum