Nederlands English
EDITION  2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005  



Temporary Stay on Neeltje Jans, Wouter de Haas, Amsterdam University of the Arts


Dynamic Living in a Changeable Landscape, Eline Keus, Amsterdam University of the Arts


Fuga, een harmonische inversie, Paul Verhoeven, ArtEZ Academie van Bouwkunst - HONOURABLE MENTION


Music City, Sebastiaan Jansen, Technische Universiteit Delft


Paradise Regained, Ilmar Hurkxkens, Technische Universiteit Delft


Sendero de Chile, 8000 Kilometres of Architecture, Carlos Andrés Castillo Cortés, Technische Universiteit Delft


A Sustainable Business Hub, Sofía Cárdenas, Technische Universiteit Delft


Blockbuster, The Kreuzberg Mix Reconsidered, Hans Ringenier, Technische Universiteit Eindhoven


Hybrid Infrastructures, Rick ten Doeschate, Gert Kwekkeboom, Niels Ponjee, Daniël Venneman, Technische Universiteit Eindhoven


Transforming De Toekomst, Titus Mars, Academie van Bouwkunst Groningen


Shrinkage, A Design Strategy for Parkstad Limburg, Emiel Arends, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


museumFABRICk, Lieke Genten, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


P@st, Frank Marcus, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Healing Urban Landscapes, Phytoremediation in post-industrial urban design, Pieter Theuws, Mark Wilschut, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


The Hidden City, Marijke Bruinsma, Amsterdam University of the Arts


Westpoort Thermae, Jeroen Atteveld, Amsterdam University of the Arts - WINNER


A Gradual Transition, Jasper Spigt, Technische Universiteit Delft


Network, Elza Heemskerk, Technische Universiteit Delft


Smallness, Rescripting the Collective Housing in Shenzhen, Qili Yang, Technische Universiteit Delft


Playing for Time, Sandra Schijf, Technische Universiteit Delft


Passages of Time, Carolien Schippers, Technische Universiteit Delft


Pushing the Envelope, Peter Popke de Jong, Technische Universiteit Eindhoven


Urban Tactics, 'When I think of Rio de Janeiro,………..', Zineb Seghrouchni, Technische Universiteit Eindhoven - HONOURABLE MENTION


Refugium, Running at a Standstill , Fleur Muris, Academie van Bouwkunst Maastricht - WINNER


Indian Star - little spots for the small ones, Marco de Jong, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Parallel Parkway, An Escape Zone for Almere, Maarten Hanekamp, Ivo van den Thillart, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


The Future of an Adaptive Afsluitdijk, Monique Sperling, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - WINNER