Archiprix Nederland
Nederlands English
EDITIE  2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005  



1 Villa voor 3 Weduwen, Pieter de Bruyn Kops, Academie van Bouwkunst Amsterdam


De kartuize van Tubbergen, Ard Hoksbergen, Academie van Bouwkunst Amsterdam - WINNAAR


Mooder Maas, Daniëlle Bakkes, ArtEZ Academie van Bouwkunst


City Port Bridge Rotterdam, Joëll Thepen, Technische Universiteit Delft


Een Hart voor Deurne, Michiel van der Loos, Technische Universiteit Delft


Oslo Aquarium, Silvia Roxana Palfi, Technische Universiteit Delft


Warsaw Cultural Centre, Krzysztof Gornicki, Technische Universiteit Delft


De Dans van de Tijd, Jeroen van Aerle, Technische Universiteit Eindhoven


Het stedelijk geheugen van Transvaal en de Schilderswijk, Manoe Ruhé, Technische Universiteit Eindhoven


Intense stad., Kunstonderwijs in het nauw, Ben van der Meer, Academie van Bouwkunst Groningen


De Tuinen van Rotterdam, John de Groot, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


The Edge Effect, Froukje van de Klundert, Rotterdamse Academie van Bouwkunst - WINNAAR


Nieuw Eetlust, een Marktportaal in Hollandstad, Pieter Leeuw, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Water-ways to climate adaptation, Joppe Veul, Paul van Dijk, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Hometown Glory, A story about meaning and memory, Jeruzalem, Israël, Herman Zonderland, Academie van Bouwkunst Amsterdam - WINNAAR


Space in Four Parts, Kim Verhoeven, Academie van Bouwkunst Amsterdam - EERVOLLE VERMELDING


A Flemish House of Culture, In the Silhouettes of Amsterdam, Jille Koop, Technische Universiteit Delft


De Waterdragers, sanitaire stops voor de sloppen van Mumbai in India, Ruth Lanting, Technische Universiteit Delft


Gare du Mundaneum, Andreas Lambrinos, Technische Universiteit Delft


Proposition for the United Nations Environmental Council, Ivan Cremer, Technische Universiteit Delft


Integrating the informal, Hanne van den Berg, Technische Universiteit Delft


Brick marks the spot, Beerd Gieteling, Technische Universiteit Eindhoven


Delirious Amsterdam, Martijn Schlatmann, Technische Universiteit Eindhoven - EERVOLLE VERMELDING


Vorst Nationaal Revisited, Inge Watteeuw, Academie van Bouwkunst Maastricht


De Versmelting, Ivo Weis, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Hotelstad, Marc Melissen, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Vibrant Land, Jorrit Noordhuizen, Inge Kersten, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - WINNAAR