Nederlands English
EDITIE  2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005  



Deventer Reloaded, Gregor van Lit, Academie van Bouwkunst Amsterdam


The school, Anna Borisova, Academie van Bouwkunst Amsterdam


Pro-these voor de Toekomst, Kor Zijnstra, ArtEZ Academie van Bouwkunst


The Sublime Light and the Heterotopia, Verlichte afzondering; een klooster voor de Cisterciënzer orde, Robert Wierenga, Technische Universiteit Delft


De Brakke Grond, Een huis voor de cultuur van de lage landen, Mark Smyth, Technische Universiteit Delft


The Heijplaat Science Center, Marko Koops, Technische Universiteit Delft


MIM, Metropolitan Informal Mobility, Roj Kanjanapanyakom, Technische Universiteit Delft


Les cours Balteau, een hedendaagse interpretatie van de vernaculaire architectuur, Thorsten Schneider, Technische Universiteit Eindhoven - WINNAAR


Tussen 8 en 10, Ontwerp voor een stadsvilla aan de Weteringschans, Ties Linders, Technische Universiteit Eindhoven


Wonen met Zorg, Ontwerp voor een kleinschalige woonzorginstelling in het dorp Stedum op het Groningse platteland, Nelleke Karst, Academie van Bouwkunst Groningen


Brick Lane, street of dreams and opportunities, Ellen de Boer, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Het Dijkplateau, Het Deltalandschap als schakel tussen stad en rivier, Wolbert van Dijk, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Infratopia, Een nieuwe stationstypologie, Telma Segers‐van Gestel, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Restructuring the Resettled Landscape, Miranda Schut, Ilse Verwer, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - WINNAAR


Kindernachtverblijf, Thomas van Nus, Academie van Bouwkunst Amsterdam - EERVOLLE VERMELDING


Tempelhof, De plantage van Berlijn, Jan Martijn Eekhof, Academie van Bouwkunst Amsterdam - WINNAAR


Public Villa, Ontwerp voor een kostschool, Thomas Boerendonk, Technische Universiteit Delft


[DIS]CONTINUITY: interventions of historical Rotterdam, Philip Mannaerts, Jue Qiu, Teera Dhanamun, Technische Universiteit Delft


Flexible living in Tacheles, Douwe Kelderman, Yannis Tsoukalas, Technische Universiteit Delft


De metamorfose van de Coolsingel, Of de weldadige kaalslag van de Stad, Lieke van Hooijdonk, Lilith van Assem, Elsbeth Ronner, Technische Universiteit Delft


Space of the Voids, Ruimte van herinnering en vergetelheid, Negar Sanaan Bensi, Technische Universiteit Delft - EERVOLLE VERMELDING


Re-institutionalisering: een ode aan de ouderdom, Jolien de Jong, Technische Universiteit Eindhoven


fabricA, Marrit Winkeler, Technische Universiteit Eindhoven


Hotel De Boot Gemist, Een choreografie van het verlangen, Wytske van der Veen, Academie van Bouwkunst Maastricht - EERVOLLE VERMELDING


Archicoustics, A sound(ing) architecture, Paul Michielsen, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Huis van de Blauwe Revolutie, , Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Een werkend landschap voor New Orleans, Peter Hermens, Chris van der Zwet, Jaap van der Salm, Wageningen Universiteit en Researchcentrum