Nederlands English
EDITIE  2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005  



Bridging the disconnections, a public place in an urban context, Uri Gilad, Amsterdam University of the Arts


Voorbij de Green Line, Gert Breugem, Amsterdam University of the Arts - WINNAAR


Tweede jeugd, een wooncomplex voor babyboomers gericht op keuzevrijheid, Hayke Zweede, ArtEZ Academie van Bouwkunst


Powerflood, A power plant and recreation complex in Zeeland, Shany Barat, Gary Freedman, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


Sport- en Congrescentrum Kleinpolderplein, Owen Slootweg, Technische Universiteit Delft


Place: Production of Event, Kazuhiko Yazaki, Technische Universiteit Delft


Postscripts on Dutch Secondary Education, Tanner Merkeley, Technische Universiteit Delft


African Modernism Revisited, Thijs Kieboom, Wilco Meenhorst, Rolf Moors, Technische Universiteit Eindhoven


Trans~, Drie contextuele ingrepen in Transvaal, Den Haag, Daan Mol, Technische Universiteit Eindhoven


GROOThuis-kleinHUIS, Johan Postema, Academie van Bouwkunst Groningen


Het Markerpark, Het laatste plan voor het Markermeer , Sander Lap, Rotterdamse Academie van Bouwkunst - WINNAAR


Stelling van Amsterdam, Onno van Rieven, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


hEERLIJK productieLANDSCHAP, Iwan Westerveen, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg - EERVOLLE VERMELDING


Rethinking Polder Schieveen with an ecological perspective, Paula Espinosa Aguilar, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Aan Hoger Wal, Nieuwe kustlandschappen voor het Markermeer , Paul van Hoek, Amsterdam University of the Arts


Kristal, ontwerp voor een leerwerkplaats, Thorsten Lang, Amsterdam University of the Arts


Museum of Writings, Berlin, Xiao-Wei Chiu, Technische Universiteit Delft


Bouwen met een schaarste aan materialen, voor gebieden met extreme omstandigheden, Wouter Perry, Technische Universiteit Delft


Netwerk interventies, Publieke gebouwen als verbindende entiteiten, Pascal Cornips, Marijn Boterman, Thomas-Luuk Borest, Technische Universiteit Delft


Poliphili in de uiterwaard, Een productiepark in Arnhem, Ruud Smeelen, Technische Universiteit Delft - WINNAAR


De moskee als schatkamer en publiek thuis, Armand Bos, Technische Universiteit Delft


De Tweeling, Een contextueel geplaatst gebouwduo in het historisch centrum van Turijn , Vincent Tuinema, Technische Universiteit Eindhoven


Urban Incisions - Urban Decisions, Anne Seghers, Technische Universiteit Eindhoven - WINNAAR


Shadowcity Guillemins, een wijk in transitie, Fred Greve, Academie van Bouwkunst Maastricht


sov Camplus, Stadcampus voor verslaafde veelplegers, Marin Kulas, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Zwarte Roker, Jan-Hubert Bisschops, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Landschap & Windpark, Een Landschappelijke Plaatsingsstrategie voor grote windparken , Jan Heersche, Liezelotte Nagtegaal, Martijn Franssen, Wageningen Universiteit en Researchcentrum