Nederlands English
EDITION  2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005  



1 Villa for 3 Widows, Pieter de Bruyn Kops, Amsterdam University of the Arts


The Hermitage of Tubbergen, Ard Hoksbergen, Amsterdam University of the Arts - WINNER


Mooder Maas, Daniëlle Bakkes, ArtEZ Academie van Bouwkunst


City Port Bridge Rotterdam, Joëll Thepen, Technische Universiteit Delft


A Heart for Deurne, Michiel van der Loos, Technische Universiteit Delft


Oslo Aquarium, Silvia Roxana Palfi, Technische Universiteit Delft


Warsaw Cultural Centre, Krzysztof Gornicki, Technische Universiteit Delft


The Dance of Time, Jeroen van Aerle, Technische Universiteit Eindhoven


The urban memory of Transvaal and Schilderswijk, Manoe Ruhé, Technische Universiteit Eindhoven


Intense city, Art education in a tight spot, Ben van der Meer, Academie van Bouwkunst Groningen


The Gardens of Rotterdam, John de Groot, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


The Edge Effect, Froukje van de Klundert, Rotterdamse Academie van Bouwkunst - WINNER


Nieuw Eetlust, a Market Portal in Hollandstad, Pieter Leeuw, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Water-ways to climate adaptation, Joppe Veul, Paul van Dijk, Wageningen Universiteit en Researchcentrum


Hometown Glory, A story about meaning and memory, Jerusalem, Israel, Herman Zonderland, Amsterdam University of the Arts - WINNER


Space in Four Parts , Kim Verhoeven, Amsterdam University of the Arts - HONOURABLE MENTION


A Flemish House of Culture, In the Silhouettes of Amsterdam, Jille Koop, Technische Universiteit Delft


The Water Carriers, sanitary stops for the slums of Mumbai, India, Ruth Lanting, Technische Universiteit Delft


Gare du Mundaneum, Andreas Lambrinos, Technische Universiteit Delft


Proposition for the United Nations Environmental Council, Ivan Cremer, Technische Universiteit Delft


Integrating the informal, Hanne van den Berg, Technische Universiteit Delft


Brick marks the spot, Beerd Gieteling, Technische Universiteit Eindhoven


Delirious Amsterdam, Martijn Schlatmann, Technische Universiteit Eindhoven - HONOURABLE MENTION


Vorst Nationaal Revisited, Inge Watteeuw, Academie van Bouwkunst Maastricht


De Versmelting, Ivo Weis, Rotterdamse Academie van Bouwkunst


Hotelstad, Marc Melissen, Academie voor Architectuur en Stedenbouw - Tilburg


Vibrant Land, Jorrit Noordhuizen, Inge Kersten, Wageningen Universiteit en Researchcentrum - WINNER